Szturmowcy nacjonaliści
Szturmowcy facebook
Szturmowcy tumblr
Szturmowcy instagram

Wrocławscy Szturmowcy przeciwko homopropagandzie

 

 

W nocy z 20/21 maja na ulicy Koszarowej we Wrocławiu pojawiły się plakaty mające przypominać idącym rano na zajęcia studentom, że jedynym akceptowalnym modelem rodziny jest ten, który tworzy kobieta i mężczyzna, oraz, że wszelkie odchylenia od jedynego zapewniającego przetrwanie naszemu narodowi modelu będą przez Szturmowców zwalczane. Nie możemy przechodzić obojętnie wobec propagowania na państwowych uczelniach dewiacji i powolnego podkopywania podstawowej komórki narodu jaką jest rodzina. W tej materii, zero kompromisu! 

 

To, że uczelnie już dawno przestały być jakimkolwiek bastionem rzeczowej debaty i zaszczepiania prawdiłowych postaw społecznych już dawno wiedzieliśmy i nie będziemy udawać wielkiego zdziwienia, ale każde działanie, które jest w stanie uodpornić studentów na liberalną propagandę powinno być podejmowane. Bo mimo iż uczelnie zaliczyły mocny skręt w lewo, duża część studentów na kwestie dewiacji ma jasne i prawidłowe poglądy ;) A teraz odrobina informacji na temat tego czego świadkami były mury wrocławskiej uczelni. 

 

21 maja w Instytucie Politologii odbyła się debata „Polska i prawa osób LGBTI na mapie Europy – kontekst społeczno-prawny”, oraz wydarzenie o jeszcze śmieszniejszej nazwie, czyli „Warsztaty Antyhomofobiczne”. Wszystko zorganizowane przez Instytut Politologii na Wydziale Nauk Społecznych UWr i Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej. 
Wydarzenie zostało szumnie nazwane „debatą” i pewnie dlatego, żeby spełnić wszystkie kryteria wielostronnej wymiany poglądów zaproszono wyłącznie osoby zajmujące się propagowaniem praw „społeczności” LGBT-qwerty. Jeśli chodzi o warsztaty antyhomofobiczne to nie mamy pojęcia na czym mogłoby to polegać, prawdopodobnie młodym adeptom majsterkowania przy samochodach próbowano udowodnić, ze tłok wsadzony w rurę wydechową będzie działać zupełnie tak jak w cylindrze i tym przekonać ich do tego, że homoseksualizm doskonale sprawdza się w warsztacie, domu, zagrodzie i LGBT wie gdzie jeszcze.

Szturmowcy nacjonalizm